| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart E27 | A60 | 2200-6500 Kelvin | 750 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2200-6500 K |
| Lambi võimsus | 8.5 W |
| Valgusvoog | 750 lm |
| Beam angle | 150 ° |
| Pakkimistase 1 | 5701581495388 |
| Pakkimistase 2 | 5701581495296 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |