| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SM video home st. 7 Door communication p.white |
| Bränd | Gira |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6920 00 |
| ETIM | EC000779 |
| Paigaldusviis | Lauale asetatav seade |
| Paigaldusviis | 2 juhet |
| Pildisüsteem | PAL |
| Ekraani diagonaal (tollides) | 7 |
| Pildisüsteemi omadus | Värv |
| Pakkimistase 1 | 4010337053422 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Mälufunktsiooniga | Yes |
| Käed vabad | Yes |
| Pealt kaitstud Overhear protected | Yes |
| Vaigistatav kutsungitoon | Yes |
| Valgustuse-/ukseavamisnupp | Yes |
| Sisemine andmeside | Yes |
| Lisaseade | Yes |
| Helitugevuse juhtimine | Yes |
| Videosüsteemiga | Yes |
| Lülitusfunktsioonid | Yes |
| Funktsionaallambid | No |
| Ukse automaatne avamine | Yes |
| Kuvari diagonaal | 177.8 mm |
| Materjal | Plast |
| Puuteekraaniga | Yes |
| Ühilduv kuuldeaparaadiga | No |
| Liidese tüüp | Muul viisil |
| Eriline kutsungitoon | Yes |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Mastaabi, panoraami ja kallutusfunktsioon | No |
| Saab ühendada nutitelefoniga | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |