| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SLIP-ON FILTER, ORANGE FOR SEB 8 ADR |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Oranž |
| Laius | 0 mm |
| Lisatarviku liik | Värvifilter |
| Läbimõõt | 107 mm |
| Pikkus | 143 mm |
| Kõrgus/sügavus | 54 mm |
| Materjal | Plast |
| Katte liik | Muul viisil |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Muul viisil |
| Valguse hajutaja | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4250217423062 |