| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SLFLEXSMP 020W 740 RV25STN08 WAC2O1LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustus
|
| ETIM | EC000062 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2900 lm |
| Valgusti tõhusus | 145 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4099854792526, 4099854792526 |
| Nimivool | 92 mA |