| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | NH00 Fuse Switch Disconnector 3-Pole 160A, Strip-Type for 185 mm Busbar |
| Bränd | ETI |
| Kategooriad |
Kaitselüliti-lahklülitid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC001040 |
| Nominaalne püsivool Iu | 160 A |
| Pooluste arv | 3 |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP30 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
| Pakkimistase 1 | 4029155179498 |