SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX image 1
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX image 2
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX image 3
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX image 4
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX thumbnail 1
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX thumbnail 2
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX thumbnail 3
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX thumbnail 4
PCB plug-in connector (board connection), 5.08 mm, Number of poles: 2,
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118561753
MPN: 2551440000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX
Bränd Weidmüller
Kategooriad PCB konnektorid ja klemmid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002637
Ühenduse liik Painduv PCB-liides
Tunnuspinge 320 V
Pooluste arv 2
Talitlustemperatuur -50-100 °C
Tunnus-impulsspinge 4 kV
Elektriühenduse liik THR-ühendus
Liitmiku mudel Kinnitatud liitmik
Nurk, PCB/kontakt 90° (vertikaalselt üles)
Tunnusvool In 21 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118561753
Muud tehnilised andmed
Kere värvus Must
Kontakti liik Sõrmkontakt
Kinnitusviis Jootetina
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Kontaktpinna materjal Tina
Liigpingekategooria II
Saasteaste 2
Haru pikkus 4.5 mm
Mooduli eralduselementide ühendused 5.08 mm
Plug-in kontaktiridu 1
Ribamärgistuse tüüp Muul viisil
Mooduli eralduselementide kontaktid 5.08 mm