| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Screw Plug M25 PG21 Polyamide Light Grey |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Tihendusrõngas
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Välisläbimõõt | 20.5 mm |
| Siseläbimõõt | 16 mm |
| Paksus | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Sobib meeterkeermele (M..) | 25 |
| Sobib PG keermele | 21 |
| Pakkimistase 1 | 4012195408512 |
| Pakkimistase 2 | 4012195408529 |
| Pakkimistase 3 | 4012197038809 |
| Koos seibiga | No |
Blīvēšanas spraudnis <% AID: 79: Vērtība: RAM1;%> putekļu un ūdens aizsardzībai iemontētiem, bet (vēl) neizmantotiem V-TEC... kabeļu skrūvsavienojumiem.