| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SKL-EL50DBU End piece left 50mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000850 |
| Värvus | Muul viisil |
| Mudel | Vasak |
| Kõrgus | 50 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Materjal | Plast |
| Tihendiga kate | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 4012196463251 |
| Pakkimistase 2 | 4012196463268 |
| Pakkimistase 3 | 4012197129125 |
| Halogeenivaba | No |
| Vaipservaga | No |
| Eelstantsitud | No |
| Dekoratiivkate | Puudub |