| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SK VARIO INSERT FAN (3 FANS) |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5915 00 |
| ETIM | EC000320 |
| Mahuline puhumine, vabapuhumine | 480 m³/h |
| Talitluspinge, AC 50 Hz | 104-126 V |
| Talitluspinge, AC 60 Hz | 104-126 V |
| Pakkimistase 1 | 4028177041646 |
| Paigaldusviis | Kruviühendus |
| Värvus | Hall |
| Laius | 482.6 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 214 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Pinge liik | AC |
| Sobib paigaldamiseks 19 tollisele karkassile | Yes |
| Number of fans | 1 |
| EMC-variant | No |
| Koos filtriga | No |
| Lae ventilaator | No |
| Sisselibistatav ventilaator | Yes |
| Õhuringlusega | Yes |
| Seina sisseehitatud | No |