| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SK RTT blue e COOLING UNIT ROOF 500W |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8415 8200 00 |
| ETIM | EC000855 |
| Talitluspinge, AC 50 Hz | 104-126 V |
| Pakkimistase 1 | 4028177380011 |
| Laius | 597 mm |
| Mudel | Muul viisil |
| Kõrgus | 417 mm |
| Sügavus | 380 mm |
| Pinge liik | AC |
| Küttefunktsiooniga | No |
| Temperatuuri juhtimine | Yes |
| Ülem-alluvfunktsioon | Yes |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | 10-55 °C |
| Talitluspinge, AC 60 Hz | 104-126 V |
| Summaarne jahutusvõimsus EN 14511 järgi 35/35 °C korral | 500 W |
| Kiiruse reguleerimisega | No |