| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SITOP smart 240 W Stabilized power supply input: 120/230 V AC, output: DC 24 ... |
| Bränd | Siemens |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 4090 00 |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Toitepinge liik | AC |
| Väljundvõimsus | 288 W |
| Võimalik paigaldada liistule | No |
| Seinale paigaldamine on võimalik | Yes |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 24 V |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 50 Hz korral | 230 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 12 A |
| Väljundvoolu 1 nimiväärtus | 10 A |
| Pakkimistase 1 | 4025515151586 |
| Kõrgus | 225 mm |
| Võimsustarve | 0 VA |
| Laius | 70 mm |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | Yes |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Stabiliseeritud väljundpinge | Yes |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Stabiliseeritud | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kohe paigaldatav | Yes |
| Reguleeritav teisene pinge | Yes |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 60 Hz korral | 120 V |
| Lühisekindel | Yes |
| Maksimaalne väljundvool 2 | 0 A |
| Maksimaalne väljundvool 3 | 0 A |
| Väljundpinge 1 nimiväärtus | 24 V |
| Väljundpinge 2 nimiväärtus | 0 V |
| Väljundpinge 3 nimiväärtus | 0 V |
| Väljundvoolu 2 nimiväärtus | 0 A |
| Väljundvoolu 3 nimiväärtus | 0 A |