SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 77 A, 45 kW Inside-delta: 3RW4426-3BC45
Tootmisest väljas
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4011209627062
MPN: 3RW4426-3BC45
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 77 A, 45 kW Inside-delta: 3RW4426-3BC45
Bränd Siemens
Kategooriad Pehmekäivitajad
ETIM EC000640
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011209627062
Kirjeldus
SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 77 A, 45 kW Inside-delta: 133 A, 90 kW 400-600 V AC, 230 V AC spring-type terminals