SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 47 A, 30 kW 3RW4424-1BC45
Tootmisest väljas
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4011209625396
MPN: 3RW4424-1BC45
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 47 A, 30 kW 3RW4424-1BC45
Bränd Siemens
Kategooriad Pehmekäivitajad
ETIM EC000640
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011209625396
Kirjeldus
SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 47 A, 30 kW Inside-delta: 81 A, 45 kW 400-600 V AC, 230 V AC Screw terminals