| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SIRIUS HRI 100W 2X1 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid
Pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001057 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 3680 lm |
| Kogupikkus | 1 mm |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Lambi pinge | 62 V |
| Värvustemperatuur | 9000 K |
| Lambi võimsus | 100 W |
| Pakkimistase 1 | 4052899329119 |
| Valgustite kõrgus | 0 mm |
| ANSI | Muul viisil |
| Valgustugevus | 0 cd |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Kaare pikkus | 1 mm |
| Hõõgniidi kuju | Puudub |
| Hõõgniidi pikkus | 0 mm |
| Tehnoloogia | Muul viisil |
| Peegeldi läbimõõt | 45 mm |
| Külm valgus | No |