| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SIRENE FORTE PUISSANCE INDUS 109dB ETANC |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nimipinge | 60 V |
| Voolu liik | DC |
| Voolutarve | 0.33 A |
| Toonide arv | 64 |
| Kontaktiga | No |
| Pakkimistase 1 | 3660191304430 |
| Kere värvus | Punane |
| Kere materjal | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |