| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SIMOTICS M compact asynchronous motor 2000 rpm 4.9 kW 23.4 Nm 14.1 A 320 V 23... |
| Bränd | Siemens |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8501 5220 00 |
| ETIM | EC001851 |
| Tunnusvool | 0 A |
| Tunnuspinge | 0 V |
| Tunnusvõimsus tunnussagedusel | 0 kW |
| Pakkimistase 1 | 0804766827044 |
| Faaside arv | 0 |
| Pooluste arv | 0 |
| Pöörlemiskiirus tunnussagedusel | 0 1/min |
| Kere suurusaste IEC järgi | 0 mm |
| Kasutegur täiskoormusel | 0 % |
| Käivitusvoolu kordsus | 0 |
| Käivitusmomendi kordsus | 0 |
| Vääratusmomendi kordsus | 0 |
| Kondenseerumisvastane küttepinge | 0 V |
| Kondenseerumisvastane väljundvõimsus | 0 W |
| Koos positiivse temperatuuriteguriga takistusanduriga (PTC) | No |
| Koos takistusliku temperatuurianduriga (RTD) | No |
| Ülekoormuse taluvus | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Kondenseerumiskaitsega | No |
| Nimimoment | 0 Nm |
| Võimsustegur | 0 |