SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 74 kW 471...1PH8186-1FF10-2FA1 image 1
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 74 kW 471...1PH8186-1FF10-2FA1
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 0195125105492
MPN: 1PH8186-1FF10-2FA1
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 74 kW 471...1PH8186-1FF10-2FA1
Bränd Siemens
Kategooriad Standardsed elektrimootorid
ETIM EC001851
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 0195125105492
Kirjeldus
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 74 kW 471 Nm, 166 A, 330 V 1750 r/min, 85 kW 464 Nm, 164 A, 385 V 2000 r/min, 94 kW 449 Nm, 160 A, 445 V forced ventilation direction of air flow NDE-->DE IP55 degree of protection Absolute encoder 22-bit Single-turn and 12-bit multi-turn (encoder AM22DQ) with DRIVE-CLiQ interface DESIGN IM B3 (IMB6, IMB7, IMB8, IMV6) SHAFT WITH FITTED KEY HALF-KEY BALANCING BEARING: GREATER CANTILEVER FORCES; VIBRATION SEVERITY GRADE R/A; SHAFT AND FLANGE ACCURACY GR. R TERMINAL BOX (ABOVE) CABLE ENTRY ON THE RIGHT SIGNAL CONNECTION D-END