SIMATIC ET 200S TM-P15N23-A0 FastConnect
Müüja laos Tootmisest väljas
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4025515068952
MPN: 6ES7193-4CD70-0AA0
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SIMATIC ET 200S TM-P15N23-A0 FastConnect
Bränd Siemens
Kategooriad Tööstuslikud välivõrgu moodulid
Päritoluriik* PL
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 9099 00
ETIM EC001598
Sisendpinge liik AC/DC
Sisseehitatud toiteallikaga No
Väljundpinge, kui AC 50 Hz 120-230 V
Väljundpinge, kui AC 60 Hz 120-230 V
Väljundpinge, kui DC 24-48 V
Sisendpinge, kui AC 50 Hz 120-230 V
Sisendpinge, kui AC 60 Hz 120-230 V
Sisendpinge, kui DC 24-48 V
Suurim väljundvool AC 50 Hz 10 A
Suurim väljundvool AC 60 Hz 10 A
Suurim väljundvool DC 10 A
Suurim sisendvool, kui AC 50 Hz 10 A
Suurim sisendvool, kui AC 60 Hz 10 A
Suurim sisendvool, kui DC 10 A
Väljundpinge liik AC/DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4025515068952
Muud tehnilised andmed
Laius 15 mm
Kõrgus 162 mm
Sügavus 43 mm
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Paigalduspesade arv 2
Võimalik on kasutada sissepistetavaid digitaalsisendite/-väljundite mooduleid No
Võimalik on kasutada sissepistetavaid analoogsisendite/-väljundite mooduleid No
Võimalik on kasutada sissepistetavaid andmesidemooduleid No
Võimalik on kasutada sissepistetavaid tehnoloogiamooduleid No
Võimalik on kasutada sissepistetavaid keskmooduleid No
Võimalik on kasutada muid sissepistetavaid mooduleid Yes
Võimalik paigaldada liistule Yes
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas ATEX 1 -gaasi plahvatuskaitse, Cat. 3G
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Süsteemi lisatarvik Yes
Täiendav talitlusagent (Ex ia) No
Täiendav talitlusagent (Ex ib) No
Võimalik on paigaldamine esiküljele No
Võimalik on karkassile paigaldamine No
Seinale paigaldus/vahetu paigaldus Yes
Kirjeldus
*** spare part *** SIMATIC DP, Terminal module TM-P15N23-A0 for ET 200S for power modules, 15 mm width, FastConnect terminal, 2x3 terminal connections with terminal access to AUX1, AUX1 interrupted SIMATIC ET 200S is a modularly scalable, distributed I/O system that is specially designed for installation in small control boxes near the machine. The modules can either be plugged directly into an ET 200S IM with CPU functionality or connected to a central controller via PROFINET or PROFIBUS. SIMATIC ET 200S can be expanded with up to 64 I/O modules, which can be inserted in any combination. The system provides a comprehensive range of modules. Many modules are also available with a wide variety of characteristics, which considerably improve the scalability in regard to functionality and price. Thus, in addition to modules with standard functions (ST), modules with an extended range of functions and diagnostics (HF High Feature/ HS High Speed) are also available. The advantage of the ET 200S system is in its ease of application, such as through the capability of swapping modules and terminal boxes during operation. The availability and productivity of the machine are considerably increased due to the so-called "hot swapping".