| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SILIKONSCHAUMPROFIL WEISS 15x7MM |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | GB |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4028177670839 |
| Laius | 2500 mm |
| Kõrgus | 82 mm |
| Sügavus | 25 mm |