| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Signal amplifier |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Signaalivõimendi |
| Pakkimistase 1 | 4024163143035 |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |