| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Shutters for SFL PAR 56 |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Alumiinium |
| Laius | 0 mm |
| Valgusvoo nurk | 0 ° |
| Lisatarviku liik | Hämardamine |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Kõrgus/sügavus | 20 mm |
| Materjal | Teras |
| Katte liik | Muul viisil |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline/asümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Puudub |
| Valguse hajutaja | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4024163077934 |