Short Extension Cable With Angled Flat Plug 10m H05VV-F3G1.5 black image 1
Short Extension Cable With Angled Flat Plug 10m H05VV-F3G1.5 black
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4007123644629
MPN: 1168980010
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Short Extension Cable With Angled Flat Plug 10m H05VV-F3G1.5 black
Bränd Brennenstuhl
Kategooriad Toitekaabel
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8544 4290 00
ETIM EC001576
Juhi nimiristlõige 1.5 mm²
Pikkus 10 m
Välismantli materjal PVC
Summaarne soonte arv 3
Spiraaljuhe No
Välisläbimõõt, ligikaudne 8 mm
Nimipinge 250 V