| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Shield terminal D 5.0-11mm nickel- plated brass, for busbars 18x3 mm |
| Bränd | Dehn |
| Kategooriad |
Klemmiplokkide tarvikud
|
| Päritoluriik* | CH |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC002020 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Elektriühenduse liik | Vedruühendus |
| Kaabli lubatud läbimõõt | 5-11 mm |
| Pakkimistase 1 | 4013364071605, 4013364071605 |
| Laius | 17 mm |
| Kõrgus | 47 mm |