SHARXS HTI 700W/D4/75 SFC10-4 VS1 OSRAM image 1
SHARXS HTI SFC10-4 700W/D4/75
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4008321285232
MPN: 4008321285232
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SHARXS HTI 700W/D4/75 SFC10-4 VS1 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad Stuudio, projektsioon, fotolambid
SFC10-4 pirnid
Päritoluriik* CN
ETIM EC001057
Lambipesa SFC10-4
Valgusvoog 59000 lm
Kogupikkus 135 mm
Läbimõõt 21 mm
Lambi pinge 70 V
Värvustemperatuur 7500 K
Lambi võimsus 700 W
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4008321285232
Muud tehnilised andmed
Valgustite kõrgus 57.5 mm
ANSI Muul viisil
Valgustugevus 0 cd
Põlemisasend Universaalne
Kaare pikkus 4 mm
Hõõgniidi kuju Puudub
Hõõgniidi pikkus 0 mm
Tehnoloogia Muul viisil
Peegeldi läbimõõt 21 mm