SHARXS HTI 1500W/D7/60 SFC10-4 VS1 OSRAM image 1
SharXS HTI 1500W/D7/60 SFC10-4
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4008321285294
MPN: 4008321285294
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SHARXS HTI 1500W/D7/60 SFC10-4 VS1 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad Stuudio, projektsioon, fotolambid
SFC10-4 pirnid
Päritoluriik* CN
ETIM EC001057
Lambipesa SFC10-4
Valgusvoog 145000 lm
Kogupikkus 135 mm
Läbimõõt 25 mm
Lambi pinge 110 V
Värvustemperatuur 6000 K
Lambi võimsus 1500 W
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4008321285294
Muud tehnilised andmed
Valgustite kõrgus 43000 mm
Valgustugevus 0 cd
Põlemisasend Universaalne
Kaare pikkus 7 mm
Hõõgniidi kuju Puudub
Hõõgniidi pikkus 0 mm
Tehnoloogia Muul viisil
Peegeldi läbimõõt 25 mm