SH201-B25 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 25 A image 1
Miniature circuitbreaker 1 pole,6kA, B Char.
Laos Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779630696
MPN: 2CDS211001R0255
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Laos - valmis saatmiseks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SH201-B25 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon B
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779630696
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 1
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0.75-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0.75-16 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud No
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 6 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 0 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 0 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV