| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SFC 1/21 MC NE GR |
| Bränd | Weidmüller |
| Kategooriad |
Cable Markers
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Liik | Keskmise seinapaksusega |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4050118034172 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 5.8 mm |
| Pikkus | 21 mm |
| Kaabli läbimõõt | 2-3.5 mm |
| Koos märgise kohaga | Yes |
| Soone läbimõõt | 0.75-2.5 mm |
| Läbipaistev | No |