| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SF-THEX 2-100 - Screwdriver |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Kuusnurkne kruvikeeraja
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8205 4000 00 |
| Isoleeritud | No |
| Kogupikkus | 127 mm |
| Elektriline eraldus kuni 1000 V | No |
| Varre pikkus | 100 mm |
| Võtme laius | 2 mm |
| Pakkimistase 1 | 4046356662352, 4046356662352 |