| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Set with 5 terminal clambs for max 10 mm2 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000306 |
| Mudel | Haru |
| Suurim soonte arv | 1 |
| Nimiristlõige | 10 mm² |
| Soone läbimõõt | 1 mm |
| Pakkimistase 1 | 8711426992696 |
| Korrosioonivastase määrdega | No |
| Isolatsiooni värvus | Muul viisil |
| Temperatuur | 105 °C |
| Suurim välisläbimõõt | 1 mm |
| Läbipaistev | No |
| Katkestusevaba nihutamine | No |
| Isolatsiooni materjal | Muul viisil |