| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | set of 50 bushing - diametre 22 mm |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3303430876489 |
| Pakkimistase 2 | 3303430876486 |
| Laius | 22 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 4 mm |