| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | set of 2 Spacial SM / Spacial SF fixed supports with no rail |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480065514 |
| Pakkimistase 2 | 3606480065514 |
| Laius | 38.4 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Sügavus | 50 mm |