| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SES 35037 350x37mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Sobib süvistatud põrandakanalile (suletud) | Yes |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | No |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | No |
| Pakkimistase 1 | 4012195216230 |
| Pakkimistase 2 | 4012196402854 |
| Pakkimistase 3 | 4012197207397 |
| Laius | 350 mm |
| Kõrgus | 38 mm |