| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | service outlet lid f AK 350mm R06 |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Laius | 350 mm |
| Mudel | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Funktsioon | Standard |
| Kõrgus | 70 mm |
| Pikkus | 400 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002243589, 4012002243589 |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Ümmargune |
| Paigaldusavade arv | 1 |
| Ühenduse avamisega | No |
| Väljaulatuva osaga | No |