| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | service outlet lid f AK 200mm E04 |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Laius | 200 mm |
| Mudel | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Funktsioon | Standard |
| Kõrgus | 70 mm |
| Pikkus | 400 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002243435, 4012002243435 |
| Pakkimistase 2 | 4012002243435 |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Nelinurkne |
| Paigaldusavade arv | 1 |
| Ühenduse avamisega | No |
| Väljaulatuva osaga | No |