| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | service outlet lid f AK 150mm GBZ |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Laius | 150 mm |
| Mudel | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Funktsioon | Standard |
| Kõrgus | 70 mm |
| Pikkus | 400 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002243411, 4012002243411, 4012002243411 |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusavade arv | 1 |
| Ühenduse avamisega | No |
| Väljaulatuva osaga | No |