| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | service outlet box square 125mm lid alu |
| Bränd | Berker |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC000024 |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 1 |
| Seadmete arv | 0 |
| Sobib paigaldamiseks betooni | No |
| Sobib põrandaalusele kanalile | Yes |
| Sobib õõnsale põrandale | No |
| Sobib sisseehitamiseks kahekordsesse põrandasse | No |
| Katte kuju | Ümmargune |
| Sobib sisepaigaldiseks | No |
| Sobib välispaigaldiseks | No |
| With cable outlet in cover | No |
| Pakkimistase 1 | 4012002237922, 4012002237922 |
| Pakkimistase 2 | 4012002237922 |
| Värvus | Muul viisil |
| Koos avaga vaibas | No |
| Kaitseraami vaipkate | No |
| Laiuse välismõõde | 125 mm |
| Laius, sisemõõde | 125 mm |
| Pikkus, välismõõde | 157 mm |
| Pikkus | 125 mm |
| Vähim sisseehitamise sügavus | 90 mm |
| Sobib märgpuhastuseks | Yes |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Suitable for floors in computer rooms | No |