| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Self-tapping screw 4.8x16mm + captive washer. Supply: 100 units |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Isekeermestavad kruvid
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000889 |
| Pinnatöötlus | Tsingitud/elektrolüüsil tsingitud |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480150524 |
| Pakkimistase 2 | 3606480150521 |
| Pakkimistase 3 | 3606480150524 |
| Pea kuju | Kuuskant |
| Kruvisüsteem | Kuuskant |
| Teravikuga | Yes |
| Pikkus | 16 mm |
| Keerme liik | Muul viisil |
| Karastatud | No |
| Keerme läbimõõt | 5 mm |
| Isepuuriv | Yes |
| Keeret tolli kohta | 0 |