| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Sedna - horizontal 2-gang frame - red |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Lüliti Raam
|
| ETIM | EC000007 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 156 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 80 mm |
| Sügavus | 7 mm |
| Ühikute arv | 2 |
| Hingedega kate | No |
| Kõrgus | 0 mm |
| Laius | 0 mm |
| Sildi koht/infopind | Yes |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| RAL-number (akin) | 0 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib põrandakarpi | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sobib seinakanaliga | No |
| Sobib süvistatud paigaldisele | No |
| Horisontaalsete ühikute arv | 2 |
| Vertikaalsete ühikute arv | 1 |
| Puuritud ava läbimõõt | 0 mm |
| Horisontaalmoodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Vertikaalmoodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Koos paigaldusvõrega | Yes |
| Komplektide arv | 2 |
| Pakkimistase 1 | 8690495036923 |
| Pakkimistase 2 | 8690495036927 |
| Pakkimistase 3 | 8690495036923 |