| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SECURITY BRACKETS 1200 Security Bracket |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 20 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Lisatarviku liik | Tugiklamber |
| Pikkus | 25 mm |
| Pakkimistase 1 | 4058075108882 |
| Pakkimistase 2 | 4058075108899 |
| Pakkimistase 3 | 4058075108882 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |