| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Sealing profile L=214.5mm, can be cut to 2.25mm, black |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000771 |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 8711426108349 |
| Värvus | Must |
| Laius | 0.001 mm |
| Kõrgus | 0.001 mm |
| RAL-number | 9005 |
| Laius mooduli arvudes | 12 |