| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SDC 1673 Cable distribution cabinet |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Small Distribution Boards
|
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC003517 |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakkimistase 1 | 7331980008353, 7331980008353 |
| Laius | 312 mm |
| Kõrgus | 1189 mm |
| Sügavus | 669 mm |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Laud (alus) | No |
| Maandusega | No |
| Kogumislatiga varustatud | Yes |
| Harukaabli juhi nimiristlõige | - mm² |
| Põhikaabli juhi nimiristlõige | - mm² |
| Latistiku kaitseaste (IP) | IP20 |
| Varustatud pistikühendustega | No |
| Sealhulgas põrandaplaat | No |