| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SCREWLESS TERMINAL SOCKET |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Funktsionaalne laiendamine on võimalik | Yes |
| Elektriühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Klemmide arv | 5 |
| Pakkimistase 1 | 8012823395210 |
| Laius | 15.8 mm |
| Kõrgus | 95.6 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |