| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Screw-type fuse base 25A-500V DII busbar mounting |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000094 |
| Tunnusvool | 0 A |
| Tunnuspinge | 500 V |
| Pooluste arv | 1 |
| Suurusaste | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 8711426451858 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Mudel | Sobitatud kruvi |
| Materjal | Muul viisil |
| Kattega | No |