| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Screw socket black for 35mm.rail, 55.32, 85.02 mod.99.80 (94.92.30) |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Funktsionaalne laiendamine on võimalik | No |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Klemmide arv | 8 |
| Pakkimistase 1 | 8012823297644 |
| Laius | 27 mm |
| Kõrgus | 76.2 mm |
| Sügavus | 61.3 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |