| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Self Drilling Screw 4.8×16mm 034745 |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Screws
|
| Päritoluriik* | TW |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1552 00 |
| ETIM | EC000891 |
| Pinnatöötlus | Tsingitud/elektrolüüsil tsingitud |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3414971441880 |
| Pakkimistase 2 | 3414971441897 |
| Pakkimistase 3 | 3414971441903 |
| Pea kuju | Kuuskant |
| Kruvisüsteem | Kuuskant |
| Keermemoodustus | Keeret moodustav |
| Pikkus | 16 mm |
| Meeterkeere (M..) | 4.1 |
| Keermesamm | 1.6 mm |
| Karastatud | No |
| Keerme läbimõõt | 4.8 mm |
| Isepuuriv | Yes |