| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UT 2,5/1P-F - Screw flange |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Terminal Block Accessories
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Värvus | Hall |
| Pakkimistase 1 | 4046356154109, 4046356154109 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi | V0 |