| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SCP Series pipe condensation switch, SCP110, 24 VAC |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Ujuklüliti
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Sukeldussügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 7332552011498 |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 0 °C |
| Suurim kontaktipinge | 0 V |
| Suurim talitlusrõhk | 0 bar |
| Ujuki läbimõõt | 0 mm |
| Suurim kontaktkoormus | 0 A |
| Vedeliku vähim eritihedus | 0 kg/m³ |