| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe Stroomverbruikmeter 230V 16A 2x 1,5m H07RN-F3G2,5 IP44 |
| Bränd | AS Schwabe |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Suurim vool (Imax) | 0 A |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Tunnusvool (In) | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 4011160607431 |
| Arvesti (loenduri) kohtade arv | 0 |