| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe Statief Professional XL 1,4 tot 4m |
| Bränd | AS Schwabe |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9620 0099 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Transportpikkus | 0 cm |
| Pakkimistase 1 | 4011160467516 |
| Mass/kaal | 0 kg |
| Meeterkeermega polt (M..) | 0 |
| Kolmjala pea läbimõõt | 0 mm |