| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Schwabe SMD-LED Lamp 10W Incl. zonnepaneel en bewegingsmelder |
| Bränd | AS Schwabe |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8513 1000 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Süsteemi võimsus | 0 W |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
| Pakkimistase 1 | 4011160469787 |
| Juhi ristlõige | 0 mm² |
| Pooluste arv | 0 |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 0 |
| Tunnus-eluiga, L70/B50 at 25 °C | 0 h |
| Tunnus-eluiga, L80/B10 at 25 °C | 0 h |
| Tunnus-eluiga, L90/B10 at 25 °C | 0 h |
| Lumen maintenance at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |
| Failure rate at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |
| Flickering value Pst LM | 0 |
| Stroboscope effect value SVM | 0 |